Właściwy wybór Twojej klasy POSTACI

W Metin2 istnieje pięć różnych klas, spośród których musisz wybrać jedną. Aby ułatwić ci tę decyzję, najważniejsze informacje o każdej klasie możesz przeczytać w tym poradniku dla początkujących do gry Metin2.

Sura

Sura jest klasą hybrydową z umiejętnościami magicznymi i do walki wręcz. Możesz jednak bardziej precyzyjnie skupić się na jednym z dwóch atrybutów. Wybierz między BM do walki dystansowej a WP do walki wręcz.

Ninja

Klasa Ninja pokonuje wrogów szybkimi atakami. Tutaj możesz wybrać jedną z dwóch specjalizacji. Ninja walczący (dagger) w zwarciu z umiejętnościami takimi jak atak błyskawicy lub chmura trucizny. Albo ninja dystansowy (archer) z umiejętnościami takimi jak zatruta strzała lub ognista strzała.

WOJOWNIK

Szczególnie silny w walce wręcz i nosi ciężką zbroję. Możesz wybrać pomiędzy Mental i Body . Mentalny Wojownik ma umiejętności takie jak Duchowe uderzenie. To atak dystansowy, za pomocą którego możesz zadać spore obrażenia grupie wrogów. Nie należy również lekceważyć wojownika ciała. Dzięki umiejętności Aura miecza atakujesz wszystkie okoliczne grupy wrogów.

Likan

W przeciwieństwie do wszystkich klas, dla Lycana możesz wybrać tylko jedną specjalizację. Tutaj musisz wybrać talenty Instinct Lycan. Ten ma umiejętności takie jak Wolf Jump. Dzięki niemu możesz błyskawicznie atakować przeciwników.

Szaman

Szaman to klasa czystej magii. Tutaj możesz przyjąć wspierającą rolę uzdrawiającego (hellera) szamana lub szamana smoka. Smoczy szaman zabija swoich przeciwników swoją magią.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *